Piegāde

INFORMĀCIJA PAR PASŪTĪJUMU PIEGĀDI

E-veikals ALFAtools.lv nodrošina ātru un drošu pirkumu piegādi visā Latvijā. Mēs strādājam ar uzticamiem pārvadātāju partneriem. Mēs ļoti rupējamies par to, lai prece nonāktu klietam ātri un droši.

Veicot pasūtījumu mūsu e-veikalā ALFAtools.lv jums ie iespēja izvēlēties sev piemērotāku piegādes veidu. Mēs piedāvajam preces saņemt pie mums veikalā, saņemt kādā no piegādes punktiem vai piegādāt uz Jūsu noradīto adresi.

Piegāde notiek 2-4 darba dienu laikā, pēc rēķina apmaksas ( izņēmto gadījumu, ja ar klientu tika noslēgts līgums uz pēcapmaksu), ja prece ir mūsu noliktavā.

Bezmaksas piegāde

  • Pirkumiem virs 150 Eur PIEGĀDE BEZ MAKSAS!
  • Preču saņemšana mūsu ofisā

Piegāde ar kurjeru

  • Preču piegādi nodrošina kurjerkompānija 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas un apmaksas. Piegādes izmaksas visā Latvijas teritorijā sastāda 3,90 €
  • Piegādes izmaksas uz citām Eiropas valstīm tiek izskatītas un saskaņotas ar klientu individuāli, ņemot vērā pasūtīto preču apjomu un izvēlēto piegādes valsti.
  • Piegādes uz pakomātu izmaksas visā Latvijas teritorijā sastāda no 2,90 €
  • Lielgabarita preces izmaksas tiek izskatītas un saskaņotas ar klientu individuāli.

Saņemot preces, vienmēr pārbaudiet sūtījuma iepakojumu — iepakojums nedrīkst būt bojāts. Ja tiek konstatēts, ka sūtījuma iepakojums ir bojāts, jums ir tiesības sūtījumu nepieņemt, un kurjera sniegtajā pasūtījuma pieņemšanas nodošanas aktā jāatzīmē, ka tika piegādāts bojāts sūtījums. Par kurjera piegādātajiem bojātajiem sūtījumiem lūdzam mūs informēt, rakstot e-pastu info@alfatools.lv vai zvanot pa tālruni +37123208890.